LOTUS

world

Prožijte život, co Vám
bude dávat smysl.

Věřím, že my jsme tvůrci naší reality.
Věřím, že když se naučíme ovládat svoji energii, když bude pracovat na našem Mindsetu, přemýšlení o realitě, minulosti i budouctnosti, tak jsme schopni se naučit pracovat s naší vnitřní energií a stát se Tvůrci NAŠÍ reality. Inspirujme se navzájem. Společně se naučíme jak s energií pracovat. Každý jsme unikát. Každý máme dar na něco jiného. A jestli si myslíte, že žádný nemáte, dovolím si položit otázku. Co když jste ho jen ještě neobjevili? Představte si, že byste si mohli vydělávat tím, co vás baví? Věřím, že každý máme právo na Život, co nám dává smysl. Plný hojnosti, lásky, porozumění a hlavně věřím, že by nás práce měla bavit, naplňovat. Jinak to nemá smysl.

LOTUS bude jednou Spirituálně  Edukativní Centrum, nyní se nacházíte na jeho virtuální platformě. Projekt LOTUS vznikl
v roce 2015, 2018 našel své jméno a v lednu 2021 se začal formovat do reality, zatím té virtuální. 🙂 Vzhledem k situci,
k době ve které se nyní ocitáme, jsem cítila velkou potřebu jít do akce teď a nečekat 10 let,
než si Centrum postavím. Věřím, že je to možné už teď.

Ocitáme se na prahu Nové doby a cítím, že svět potřebuje LOTUS. Virtuální svět přináší mnoho nových dveří a možností, příležitostí. Již nejsme omezeni svým prostředím, máme celý svět na dosah ruky. LOTUS je místo, kde se můžeme setkávat, inspirovat, předávat si zkušenosti a pomáhat si v RŮSTU.
Osobním, spirituálním i v růstu Vašeho podnikání.

Digitalizace která proběhla v roce 2020 přinesla
mnohé změny. Home office se stal najednou normální pojem, nemožné se najednou stalo normálním, a mnohdy jediným řešením. Lidé začli pracovat z domu, když to šlo. Když ne, tak o práci přišli, nebo když měli „štěstí“ museli celý den být přidušení v maskách v neustálém stresu,.. Spoustu firem pro svoji záchranu přešlo na online. Spoustu lidí se taky začalo více zajímat o sebe, o smysl života, co v životě chtějí / nechtějí, zda se vrátí do práce nebo budou hledat novou.

LOTUS je tu pro všechny, kteří se chtějí zorientovat ve virtuálním světe a najít si tam své místo, své uplatnění a společně si vytvořit novou realitu díky změně mentálního nastavení a práci s vlastní energií.
Tak, aby si mohli dopřát život, co jim bude dávat smysl.

Máte nějaké otázky ohledně projektu LOTUS?

Napište nám.

Web je nový, může se stát, že zde nějaká informace chybí nebo není přesně vydefinovaná. Budeme moc rádi, když nás na případné nedostatky či chyby upozorníte.

S jakýmkoli dotazem se na nás obraťte,
uvidíme, co pro Vás můžeme udělat.

info@lotusworld.cz